Reference

Mgr. Miroslava Maternová, Krkonošské gymnázium Hostinné:
Adaptační program byl připravený s pečlivostí a smyslem pro detail. Lektor uměl velmi operativně a zároveň nenásilně naplánovanou aktivitu přizpůsobit, případně pozměnit s ohledem na danou aktuální situaci a atmosféru v kolektivu. Velmi jsem ocenila, že uměl děti přirozeně motivovat ke společné hře, ale zároveň dával každému individuální prostor k prožitku. Byla jsem velmi spokojená jak s jeho odpovědným přístupem k přípravě programu, tak profesionálním a kreativním přístupem k dětem během programu samotného. Programy splnily plně zadané cíle, a to jak z pohledu pedagoga, tak i dětí.

Lenka Scholzová, MŠ Poniklá
Program byl plný informací, her i pohybu a probíhal ve dvou skupinách. Kulíšci a zvídálci. Všechny děti byly aktivní a pěkně spolupracovaly, každý program byl uzpůsoben věkové skupině. Tyto programy patří mezi stálice kvality a děti to náležitě ocenily.

Mgr. Hana Jelenová, ZŠ Komenského Jilemnice
Program Za jeden provaz hodnotím velmi pozitivně, získaná zkušenost pomohla dětem ve třídě bezprostředně po programu vyřešit problém ve vztazích mezi nimi.

Mgr. Ivana Hadincová, Diakonie ČCE Vrchlabí
Líbily se nám reakce, když jsme něco řešily a pohled a vysvětlení daného tématu. Přínosné byly také příklady z praxe. Celkově bylo setkání přínosné a ukázalo se, jaké jsme a jak vnímáme současnou situaci v našem týmu.

Mgr. Václav Korbelář, ředitel ZŠ Komenského Jilemnice
Programy Za jeden provaz jsou pro klima školy a tvorbu kolektivu tříd velmi přínosné.

Mgr. Hana Selucká, ZŠ Jana Harracha, Jilemnice
S Lubošem jsme se setkali celkem třikrát. Dva programy jsme absolvovali ve škole a dva dny jsme strávili v příjemném prostředí chaty Barka na Benecku. Děti si Luboše oblíbily a nadšeně s ním spolupracovaly. Aktivity byly propracované, zábavné a cílené na dané problémy v kolektivu. Žáci se učili, jak vzájemně spolupracovat, respektovat se či dělat kompromisy při rozhodování. Odnesli si poznatek, že třída musí fungovat jako tým.
S půlročním odstupem vidím, jak se vztahy ve třídě posunuly a kolektiv se utužil. To, že třída funguje jako tým, žáci předvedli i v předvánočním turnaji, kde opravdu bojovali "jeden za všechny a všichni za jednoho".

Mgr. Milan Javůrek, ZŠ Jablonec nad Jizerou
Děkujeme za přínosný program pro náš kolektiv pedagogů.

účastníci krkonošského kurzu Letní školy mentorů GLOBE
'Díky za příležitost inspirativní procházky a ukázky příjemného lektorského vedení, zájem a nadšení bylo radost sledovat.
To, že si mohu vybrat téma a ta jsou pestrá, je TO ONO!
 

***********************************************************************

Naše programy jsme realizovali na těchto mateřských, základních, středních školách a dalších organizacích:

Mateřské školy:
MŠ Poniklá, MŠ Víchová nad Jizerou, MŠ Roztocká Jilemnice, MŠ Zámecká Jilemnice, MŠ Valteřická Jilemnice, MŠ Levínská Olešnice, MŠ Kamenná Brno, MŠ Antonínská Brno, MŠ Pšeník Brno, MŠ Okna v Podbezdězí, MŠ Slunce Stochov, 

Základní školy:
ZŠ Na horu Jilemnice, ZŠ Komenského Jilemnice, ZŠ Studenec, ZŠ Jana Harracha Jilemnice, ZŠ Přátelská Vrchlabí, ZŠ Okna v Podbezdězí, ZŠ Martinice v Krkonoších, ZŠ Mříčná, ZŠ Jablonec nad Jizerou, ZŠ Rokytnice nad Jizerou, ZŠ Horní Branná, ZŠ Čistá u Horek, ZŠ Spektrum Praha, ZŠ Křišťál Jaroměř, ZŠ Benecko, ZŠ Dolní Štěpanice, ZUŠ Jilemnice, ZŠ Roztoky u Jilemnice, ZŠ Náchodská Trutnov, ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové, ZŠ Lomnice nad Popelkou, ZŠ Dřevčice, ZŠ Roztoky Praha-západ, ZŠ J.A.K. Čelákovice, ZŠ Na okraji Praha 6, ZŠ Nám. Jana Berana Čakovice, ZŠ J.A.K. Louny, ZŠ Spektrum Praha, ZŠ Vratislavova Praha, ZŠ Březno, ZUŠ Hostinné.

Střední školy:
Krkonošské gymnázium a Střední Odborná škola Vrchlabí

Ostatní:
Tereza, vzdělávací centrum Praha, Diakonie, středisko Světlo Vrchlabí, Okrašlovací spolek Vrchlabí, Prameny Krkonoš Rudník, SH ČMS SDH Čistá u Horek, Divizna SEV Liberec, Janovka z.s. Vítkovice v Krkonoších, Rozlet do života Velké Svatoňovice, Město Jilemnice, AmArt-dětská cestovní agentura, Junák-český skaut, SDH Poniklá, Obec Čistá u Horek, Obec Horka u Staré Paky, Státní léčebné lázně Jánské Lázně, Montessori Trutnov.

Ing. Lubomír Jiřiště

Adresa:
Žďár 26
Levínská Olešnice, 507 91

IČ: 86997718